/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Haberler > 18 Mart Çanakkele Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkele Şehitleri Anma Günü Google

2.401 görüntüleme | 0 Yorum | 19 Mart 2013

18 Mart Çanakkele Şehitleri Anma Günü

Akdağmadeni‘nde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 98. Yıl Dönümü nedeniyle Belediye Meydanın da bulunan Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni yapıldı. Yapılan Törene İlçe Kaymakamı Hüseyi Engin SARIİBRAHİM’in Vekili , İlçe Garnizon Komutanı İlçe Belediye Başkanı Suphi DAŞTAN, Cumhuriyet Savcısı ,İlçe Emniyet Müdürü ve diğer daire amirleriyle vatandaşlar katıldı .

Atatürk Anıtına Çelenk koyma merasiminde sonra Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okundu , günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yapıldıktan sonra çelenk koyma töreni sona ermiş oldu.

Çanakkale Zaferi , Kahramanlığın Azmin cesaretin yanı sıra , harp sahasında bile düşmanından esirgemediği merhametin ve şevkatin destanı olmuştur.Vatanı İçin canlarını seve seve veren şehitlerin, emanetine sahip çıkarak ülkemizi geleceğe taşımak her Türk Gencinin Asli görevidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere , ebediyete itikal eden kahramanlarımızı ve vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.
akdagmadeni-18-mart-canakkale-anma-2

akdagmadeni-18-mart-canakkale-anma

« «
» »
Etiketler; , , ,
19 Mart 2013
0 Yorum
2.401 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.