/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Haberler > Akdağmadeni İlçesinde Okullara Bilgisayar Yardımı Yapıldı

Akdağmadeni İlçesinde Okullara Bilgisayar Yardımı Yapıldı Google

4.431 görüntüleme | 0 Yorum | 24 Aralık 2014

Akdağmadeni İlçesinde Okullara Bilgisayar Yardımı Yapıldı

Yozgat Türk Telekom Müdürlüğü ile yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Akdağmadeni Atatürk İlkokuluna 20 bilgisayar hediye etti.

Atatürk İlkokulu Konferans salonun’da düzenlenen bilgisayar dağıtım törenine, Akdağmadeni Kaymakamı Ahmet Yıldız, Türk Telekom Yozgat İl Müdürü Yusuf Kaplan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Karadağ, daire amirleri ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Yıldız, törende yaptığı konuşmada, Akdağmadeni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve oklu müdürleriyle yapılan toplantılar sonrası ilçe ve köylerde eğitim veren okulların eksikliklerin giderilmesi için bir çalışma programı başlattıklarını söyledi. Okula hediye edilen bilgisayarların verimli kullanılarak öğrencilere maksimum fayda sağlanacağına inandığını vurgulayan Yıldız, bilgisayarları hediye edenlere teşekkür etti.

Yozgat Türk Telekom İl Müdürü Yusuf Kaplan da eğitim gören çocukların teknolojiyi etkin ve verimli kullanabilmesi için okullara destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Kaplan, “Yozgat’ın gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu amaçla başta milli eğitim camiası olmak üzere tüm kurum, kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

« «
» »
Etiketler; , , , ,
24 Aralık 2014
0 Yorum
4.431 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.