/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Haberler > Beşiz Bebekler

Beşiz Bebekler Google

4.540 görüntüleme | 0 Yorum | 16 Ekim 2012

Beşiz Bebekler

Televizyon kanallarında ve haberlerde gördüğümüz beşiz bebeklerin babası İbrahim Bulut Akdağmadeni ilçemizde marangozluk yapıyor. 2. çocuğa hamile olduğunu sanan Özlem Bulut Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktorunun dörtüz bebek dünyaya getireceğini söylemesiyle şaşkınlık ve sevinç yaşadı. Daha sonra yapacağı an 4 erkek 1 kız dünyaya getirince Bulut çifti şakınlığı ve mutluğu birkez daha yaşadı. Ama bakımının ve ilgilenilmesinin nasıl olacağı konusundada düşünmeye başladılar. Aile bebeklere Ömer Faruk, Yunus Kerem, Davut Ege, Zeynep Muteber ve Muhammed Emin isimlerini verdiler. Anne Özlem Bulut ve çocukların sağlık durumları gayet iyiler

Aileyi Vali Abdulkadir Yazıcı ve Belediye Başkanı Yusuf Başer karşıladı.
Vali Yazıcı, “Bebekler dünyaya gelirken rızkları da beraber gelirmiş, bizlerde elimizden gelen desteği vereceğiz. Öncelikle Bulut ailesi kaloriferli bir eve taşınacaklar. İlçe kaymakamımız kısa sürede bu imkanı sağlayacak. Cenabı Allah her şeyi şükründe yaratırmış. Bir il Valisi olarak beşizlerin olması bize de büyük bir sürpriz oldu. Aynı zamanda bana da hayırlı olsun ziyaretine geldiler. Torpilli ve hayırlı bir ziyareti oldu benim için. Biz üzerimize düşeni yapamaya çalışacağız. Tabi Müslüman Türk toplumu olarak komşu ve akrabalarına işler düşüyor. Ama en büyük görev anneye düşüyor. Allah yardımcısı olsun. Mevla analı babalı büyütsün. İnşallah gezdiklerini, oynadıklarını birlikte görürüz” dedi.

Belediye Başkanımız Suphi Daştan da Aileyi evlerinde ziyaret etti.
Beşizleri ziyaret eden Akdağmadeni Belediye Başkanımız sayın Suphi Daştan, beşizlere birer altın ve bin lira yardımda bulunarak aileye her konuda yardımcı olmak için hazır olduklarını söyledi.

« «
» »
Etiketler; , , , , ,
16 Ekim 2012
0 Yorum
4.540 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.