/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Haberler > Hedef Şampiyonluk

Hedef Şampiyonluk Google

2.207 görüntüleme | 0 Yorum | 2 Ekim 2012

Hedef Şampiyonluk

Yozgat 1. Amatör Küme Ligi, takımlarından Akdağmadeni Belediyespor,
yeni sezondaki hedefini şampiyonluk olarak belirledi.Akdağmadeni Belediyespor Antrenörü Hakan Altın, yeni sezonda da iddialı olduklarını, genç ve dinamik bir kadro ile çalışmalara başladıklarını, bu sene takıma 3 yeni futbolcu aldıklarını bildirdi. Altın, Akdağmadeni Belediye Spor’un her zaman iddialı bir ekip olduğunu, yeni sezonda da şampiyonluğa oynayacaklarını belirterek, ”Tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro kurduk. Yeni sezonda da ligin en iddialı takımı olacağız. Bu nedenle de çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Maçlarının bu haftadan itibaren başlayacağını kaydeden Altın, ”İlk maçımızı bu hafta sonu Çekerek Belediyespor’la kendi sahamızda oynayacağız. Yeni sezona galibiyetle başlamak istiyoruz. Bu nedenle de çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Her sezon olduğu gibi bu sezonda taraftarımızın desteğini bekliyoruz” diye konuştu.

Akdağmadeni Belediyespor’un malzeme konusunda hiçbir sıkı çekmediğini kaydeden Altın, ”Takıma yeni malzemeler alındı. Bize bu konuda desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza da takımım adına teşekkür ederim” dedi.

« «
» »
Etiketler; , , ,
2 Ekim 2012
0 Yorum
2.207 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.