/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Haberler > İlçe Devlet Hastanesinde Doktor Açığı Kapandı

İlçe Devlet Hastanesinde Doktor Açığı Kapandı Google

2.703 görüntüleme | 0 Yorum | 28 Eylül 2012

İlçe Devlet Hastanesinde Doktor Açığı Kapandı

Akdağmadeni İlçe Devlet Hastanesi’nde yeni yapılan atamalarla doktor açığı giderildi.

Yozgat’ın Akdağmadeni Devlet Hastanesi’nde uzun zamandır boş olan bölümlere doktor atamalarıyla hastanedeki açık giderildi. Bir yıldır boş olan üroloji bölümüne Uzman Doktor Özkan Baytok, Nöroloji bölümüne Uzman Doktor Hande Sarıahmetoğlu ve Kardiyoloji bölümüne de Uzman Doktor Akif Durak atanarak hastanenin boş olan doktor açığı kapatılmış oldu.

Akdağmadeni Devlet Hastanesi Başhekimi Niyazi Emre Turgut, “Daha önce uzman doktor açığı nedeniyle sıkıntı çekmemize rağmen, bu sıkıntıları hastalarımıza yansıtmamaya çalışıyorduk. Bazı hastalarımızı da içe dışına sevk etmek zorunda kalıyorduk. Şu anda hastanemize atanan doktorlarla büyük bir sıkıntı giderilmiş oldu.” dedi.

Son atanan 3 uzman doktorumuzla birlikte ilçe dışına yapılan hasta sevklerinin azaldığını ifade eden Başhekim Turgut, “İlçe halkına sağlık konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Üroloji, nöroloji ve kardiyoloji polikliniklerinin çalışmasıyla birlikte ilçe halkımız yerinde sağlık hizmeti almaya başlamıştır. Şu anda hastanemizde uzman doktor sayımız 14’e ulaşmıştır.” diye konuştu.

« «
» »
Etiketler; , , ,
28 Eylül 2012
0 Yorum
2.703 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.