/
Son Dakika »
Ahmet Oba’ya Mesaj Yaz
Akdağmadeni 30 Mart Yerel Seçimlerde MHP Akdağmadeni Belediye Başkan Adayı sayın Ahmet OBA‘ya aşağıdan yorum aracılığıyla seçim için başarı dileklerinizi, desteklerinizi veya sorularınızı sorabilirsiniz. Akdağmadeni seçime özel bu sayfa aracılığıyla Ahmet OBA beye  mesajlar yazabilirsiniz burada amaç karşılıklı görüş, fikirler alıp vermek eksikleri ve fazlalıkları söylemek ve ayrıca destek mesajları yazmaktır..

 

Dikkat: Sorularınız da lütfen ahlak kurallarına uygun saygılı bir şekilde olsun aksi halde mesajınız yayınlanmayacaktır. İsim yazmak zorunludur, isimsiz mesajlarda yayınlanmayacaktır.

ahmet-oba
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 1 Yorum Yapılmış

  • Necdet Aykac (Mart 23, 2014 saat: 11:20)

    INSALLAH izinde basakan görüz selam

Yorum Yap

Reklam
Giyimde En Çok Tercih Edilen Mağaza
Rastgele Resimler (Tıkla Büyüt!)
akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-11 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-45 akdagmadeni-hd-hq-resimler-1 akdagmadeni-siyah-beyaz-resim-eski-2 akdagmadeni-kis-resimleri-2012-2013-12 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-14 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-9 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-37 akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-10 akdagmadeni-kis-kar-temizleme-calismasi-11 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-23 akdagmadeni-eski-resim-manzara-siyah-beyaz-tepeden
Akdağmadeni Sanal Tur
Akdağmadeni Sanal Tur
Ücretsiz Firmanı Ekle
akdagmadeni-firma-esnaf-ucretsiz-ekle