/
Son Dakika »
Kemal Turan Önder’e Mesaj Yaz

 

 

 Akdağmadeni CHP Belediye Başkan Adayı sayın Kemal Turan ÖNDER‘e aşağıdan yorum aracılığıyla seçim için başarı dileklerinizi, desteklerinizi veya sorularınızı sorabilirsiniz. Akdağmadeni seçime özel bu sayfa aracılığıyla Kemal Turan Önder beye mesajlar yazabilirsiniz burada amaç karşılıklı görüş, fikirler alıp vermek eksikleri ve fazlalıkları söylemek ve ayrıca destek mesajları yazmaktır..

 

Dikkat:Sorularınız da lütfen ahlak kurallarına uygun saygılı bir şekilde olsun aksi halde mesajınız yayınlanmayacaktır. İsim yazmak zorunludur, isimsiz mesajlarda yayınlanmayacaktır.

akdagmadeni-chp-belediye-baskan-adayi
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Reklam
Giyimde En Çok Tercih Edilen Mağaza
Rastgele Resimler (Tıkla Büyüt!)
akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-29 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-10 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-16 akdagmadeni-kis-kar-temizleme-calismasi-1 akdagmadeni-eski-resim-lise-bahce-duz-lise-siyah-beyaz-ogrenciler akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-24 akdagmadeni_bozok_meslek_yuksek_okulu_universite-1 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-11 akdagmadeni-kis-resimleri-2012-2013-9 akdagmadeni-hd-hq-resimler-5 akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-20 akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-14
Akdağmadeni Sanal Tur
Akdağmadeni Sanal Tur
Ücretsiz Firmanı Ekle
akdagmadeni-firma-esnaf-ucretsiz-ekle