/
Son Dakika »
Ömer Aydoğmuş’a Mesaj Yaz
Akdağmadeni BBP Belediye Başkan Adayı sayın Ömer AYDOĞMUŞ‘a aşağıdan yorum aracılığıyla seçim için başarı dileklerinizi, desteklerinizi veya sorularınızı sorabilirsiniz. Akdağmadeni seçime özel bu sayfa aracılığıyla Ömer AYDOĞMUŞ beye  mesajlar yazabilirsiniz burada amaç karşılıklı görüş, fikirler alıp vermek eksikleri ve fazlalıkları söylemek ve ayrıca destek mesajları yazmaktır..

 

Dikkat:Sorularınız da lütfen ahlak kurallarına uygun saygılı bir şekilde olsun aksi halde mesajınız yayınlanmayacaktır. İsim yazmak zorunludur, isimsiz mesajlarda yayınlanmayacaktır.

omer-aydogmus
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 3 Yorum Yapılmış

  • serhat (Şubat 23, 2014 saat: 21:39)

    sayın ömer bey bir afiş görmüştüm akdağmadeni’nde 2000 iş imkanı diye bunu biraz açarmısınız gerçekten bu kadar boşta işçi varmı akdağmadeni’nde? veya bundan başka birşeymi anlamamız gerekiyor?

  • MUHAMMED (Şubat 25, 2014 saat: 09:19)

    projelerinize baktım güldüm açıkcası bir veya iki tanesi hariç çok yükseklerde uçmuşsunuz herhalde karşınızdaki vatandaşları bu kadar aciz ve düşünemez sanıyorsunuz kayak merkezi dediğiniz projeni hiç maliyetini araştırdınızmı? bir fizibilite çalışması mı yaptırdınız bence ilk önce gidip bir maliyetini öğrenin derim. akdağmadenine huzur evi demişsiniz bomboş bir proje , biner konutluk projeler demişsiniz? millet toki yapılıyor diye tepki gösteriyor siz biner konutlu siteler yapıyorsunuz hem tekrardan sormak istiyorum nasıl yapacaksınız ? 2 bin kişiye iş istihdamı demişşiniz o tamamen hayal ürünü zaten 25 bin nufuslu bir belediyenin böyle bir istihdam sağlaması imkansız gençlik merkezi demişsiniz o zaten yapılıyor valla ağzım acık okudum projelerinizi bence tekrardan bir gözden geçirin mantık çerçevesinde şeyler sunabilirsiniz. çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

  • ahmet dinç (Nisan 21, 2014 saat: 14:55)

    Sayın ömer aydoğmuş Muhsin YAZICIOĞLU’nun Akdağmadeni’ndeki mührüdür. Muhammed ve serhat beye bir sorun kimin adamı acaba ? Bizim liderimiz BİR ŞEHİT OLARAK TARİHE GEÇTİ. YA SİZİN LİDERİNİZ? AYRICA SAYIN SUPHİ DAŞTAN AKDAĞMADENİNİ TURİZİM KENTİ YAPACAĞIM DEDİ KAYAK MERKEZİ GETİRECEĞİM DEDİ O SÖZ VERİNCE BU MESNETSİZ ELEŞTİRİLERİNİZİ ONUN İÇİN DE YAPABİLİYORMUSUNUZ ? HAYIR. ÇÜNKÜ SİZLER SUPHİNİN ADAMLARISINIZ. ÖMER BEYİN YÜREĞİNİN ON DA BİRİ SİZDE OLSA GERÇEK ADINIZ İLE YAZARSINIZ. ÖMER AYDOĞMUŞ AKDAĞMADENİN DE MUKTEDİR AĞIRLIĞI OLAN VE SEVİLEN BİR ARKADAŞIMIZDIR. TÜM SİYASİ PARTİ ÜYELERİ ÖMER BEYİ SEVER. HÜLASA ; BU ARKADAŞLAR SEÇİM BOYUNCA SOSYAL MEDYADA SAHTE İSİMLERLE DİKKAT ÇEKTİLER. YÜREKSİZ VE SAPIK BU ARKADAŞLAR. MUHAMME VE SERHAT YÜREĞİNİZ VARSA FACEBOOK TA GERÇEK ADINIZ İLE YAZIN. KAÇ KİŞİ CEVAP VERECEK SİZE SOSYAL MEDYADA GÖRÜN

Yorum Yap

Reklam
Giyimde En Çok Tercih Edilen Mağaza
Rastgele Resimler (Tıkla Büyüt!)
akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-20 akdagmadeni-kis-kar-temizleme-calismasi-1 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-53 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-25 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-74 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-26 akdagmadeni-siyah-beyaz-resim-eski-5 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-46 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-6 akdagmadeni_bozok_meslek_yuksek_okulu_universite-5 akdagmadeni-geyik-uretme-5 akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-15
Akdağmadeni Sanal Tur
Akdağmadeni Sanal Tur
Ücretsiz Firmanı Ekle
akdagmadeni-firma-esnaf-ucretsiz-ekle