/
Son Dakika »
Suphi Daştan’a Mesaj Yaz
Şuanki Akdağmadeni Belediye Başkanımız ve Yeni Dönem Akdağmadeni AKP Belediye Başkan Adayı sayın Suphi DAŞTAN‘a aşağıdan yorum aracılığıyla seçim için başarı dileklerinizi, desteklerinizi veya sorularınızı sorabilirsiniz. Akdağmadeni seçime özel bu sayfa aracılığıyla Suphi Daştan beye  mesajlar yazabilirsiniz burada amaç karşılıklı görüş, fikirler alıp vermek eksikleri ve fazlalıkları söylemek ve ayrıca destek mesajları yazmaktır.. 

Dikkat:Sorularınız da lütfen ahlak kurallarına uygun saygılı bir şekilde olsun aksi halde mesajınız yayınlanmayacaktır. İsim yazmak zorunludur, isimsiz mesajlarda yayınlanmayacaktır.

suphi-dastan
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 2 Yorum Yapılmış

  • ahmet (Şubat 23, 2014 saat: 17:58)

    sayın başkanım bir çok hizmetler yapmanıza rağmen neden şuanda ortalık karışık ve bir çok insan tamam hizmet yaptı iyi hoş diyorlar ama insanların kalbini kırıyor, kimseyi önemsemiyor gibi yorumlar yapıyor gerçekten böyle şeyler varmı?

  • cihan demir (Mart 27, 2014 saat: 22:55)

    başkanım neden bu seçimde nakpartinin önde gelen isimleri sizin yanınızda degil ak parti bölündü söylemleri ne derece doğru…

Yorum Yap

Reklam
Giyimde En Çok Tercih Edilen Mağaza
Rastgele Resimler (Tıkla Büyüt!)
akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-9 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-45 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-3 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-19 akdagmadeni-kis-kar-temizleme-calismasi-7 akdagmadeni-merkez-haseki-camii-buyuk-cami-4 akdagmadeni-bahar-yaz-daglar-manzara-resimleri-24 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-14 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-72 akdagmadeni-kis-resimleri-2012-2013-1 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-58 akdagmadeni-eski-resimler-tarihi-20
Akdağmadeni Sanal Tur
Akdağmadeni Sanal Tur
Ücretsiz Firmanı Ekle
akdagmadeni-firma-esnaf-ucretsiz-ekle