/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Yazarlarımızdan > Akdağmadeni Websitesi

Akdağmadeni Websitesi Google

3.726 görüntüleme | 0 Yorum | 9 Kasım 2013

Akdağmadeni Websitesi

Akdağmadeni Bu Şehrin Adı

Yozgat iline bağlı Akdağmadeni ilçesi hakkında bilgi, duyuru, güncel haberler, resimler bulabileceğiniz bu site 2011 yılından beri hizmet veriyor. Akdağmadeni’nin en geniş kapsamlı tanıtım ve haber portalıdır. Memleket sevdası bir başka olduğundan sizlere, memleketiniz Akdağmadeni’ni bilgisayarınıza getirmeye çalıştık ve nasip olursa çalışmaya da devam edeceğiz.İnternetiniz başında google veya diğer başka arama motoru ile “akdağmadeni” diye aratıp sitemizi bulup kolayca gezebileceğiniz içeriklerle donattık. Sitenin amacı gelişen teknolojide internetin hayatımızda vazgeçilmez olduğu bu dönemde,
bu sistemde Akdağmadeni’nde yer alması gerektiği düşüncesidir.

 

Kısaca Akdağmadeni’ni anlatmaya çalışalım…

Bir Türkiye haritası elinize alın ve tam orta noktaya bakın işte burası Akdağmadeni dir. Etrafı yem yeşil dağlar ve ormanlarla kaplıdır. Tarihide çok eskilere dayanıyor Akdağmadeni’nin. Tarihte Rumlara ve Ermenilere ev sahipliği yapmış bir yerdir hala onlardan kalma bir çok tarihi yapıyı görebilirsiniz.  Ayrıca Türkiye’nin ilk belediye teşkilatlarından da biridir. Akdağmadeni İç Anadolu da diğer yerlere göre bir çok farklılıklarıyla dikkat çekiyor. Diğer İç Anadolu şehirlerine göre Akdağmadeni etrafı dağlarla ve sık ormanlarla çevrili olması en dikkat çekici farklılığıdır. Akdağmadeni’n nüfusu 25 bin olarak biliniyor fakat gerçekte başka şehirlerde yaşayanlarla birlikte özellikle yurtdışı ve büyükşehirlerde yaşayan Akdağmadenililer  toplamı 100 bine yakın olduğu tahmin ediliyor.

Bu yazıda kısaca anlatmaya çalıştık ama daha fazla bilgiler ve akdağmadeni haberleri için sitemize her zaman davetlimizsiniz.

« «
» »
Etiketler; , ,
9 Kasım 2013
0 Yorum
3.726 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.