/
Son Dakika »
Akdağmadeni > Şehir Rehberi > Akdağmadeni’ne Nasıl Gidilir

Akdağmadeni’ne Nasıl Gidilir Google

7.009 görüntüleme | 0 Yorum | 20 Eylül 2012

Akdağmadeni’ne Nasıl Gidilir

Akdağmadeni’ne nasıl gidilir? Akdağmadeni’ne Nasıl Gelirim? Akdağmadeni’ne Nasıl Ulaşırım?

 

Akdağmadeni ilçesi Ankara-Yozgat-Akdağmadeni-Sivas-Erzincan-Erzurum D200, E88 karayolu üzerinde yer almaktadır. Akdağmadeni ilçesine gitmek için eğer araçla gelecekseniz D200 karayolundan ulaşabilirsiniz. Eğer otobüsle gelecekseniz doğudan sivas tarafından gelecekseniz Ankara İstanbul İzmir Yozgat Otobüsleri ile batıdan Ankara tarafından gelecekseniz sivas erzurum erzincan kars otobüsleri ile kuzey veya güneyden otobüsle gelecekseniz gelebilmek için sorgun kavşağında inip dolmuşlarla gelebilirisniz dolmuşlar yarım saatte, 15dk da geçmektedir.

 

Akdağmadeni Yozgat a bağlı bir ilçedir. Yozgat ve Yozgat ilçelerinden ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Her yarım saatte bir Akdağmadeni’nden Yozgat’a, Yozgat tan Akdağmadeni’ne bir minibüs hareket ediyor.

Eğer farklı bir ilden Akdağmadeni’ne Otobüs ile gelip gezmeyi düşünüyorsanız

Ankara-İstanbul-Bursa-İzmir den, Sivas’a Erzurum’a Kars’a yani doğuya giden otobüsler Karadeniz sahil yolunu kullanmıyorsa Akdağmadeni’nden geçer. Doğudan batıya hareket eden otobüslerde de durum böyledir. Ortalama Ankara-Akdağmadeni arası 350 km filan buda 5 veya 5,30 saat sürer

Yok ben kendi aracımla geleceğim diyorsanız Akdağmadeni’ne

İstanbul dan, İzmir den, Bursa dan gelirken Ankara > Samsun Yolu > Yozgat Yoluna dönüş. Yozgat ı geçtikten 100 km sonra Akdağmadeni. Doğudan gelince Sivas ı geçtikten 110 km sonra Akdağmadeni.

Akdağmadeni’nde Gezilebilecek Yerler konusu dikkatinizi çekebilir…

Akdağmadeni’ne Ulaşım Hakkında Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

« «
» »
Etiketler; , ,
20 Eylül 2012
0 Yorum
7.009 görüntüleme
Yorumlar
Herkes Kendi Yaptığı Yorumdan Sorumludur Sitemizin Bu Konuda Mesuliyeti Yoktur.. Ayrıntılar İçin Tıklayın

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.